Afrona ka filluar të shëndoshet, shikoni si po duket – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Afrona ka filluar të shëndoshet, shikoni si po duket

19:55 | 14 Janar 2020

Afrona Dika po vazhdon të jetë tejet e përfolur në publik.

Ajo është bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur, Bleros, përcjell ORAinfo.

Çifti u martuan para pak muajve dhe dasma e tyre madhështore bëri bujë në publik.

Pas martesës, Afrona nuk mungon me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar disa foto ku shihet se Afrona ka filluar të shtojë peshë, e barku i mori gjithë vëmendjen./ORAinfo/

Komento: