Afrona nuk po e duron ndarjen fizike nga Blero, ka një mesazh për të – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Afrona nuk po e duron ndarjen fizike nga Blero, ka një mesazh për të

15:17 | 25 Mars 2020

Afrona Dika është një emër tani shumë i njohur për publikun.

Ajo është bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur, Bleros, përcjell ORAinfo.

E përhapja e koronavirusit ka bërë që Afrona dhe Blero të mos jenë afër fizikisht pranë njëri-tjetrit.

E mungesa e afërsisë fizike po e mundon Afronën.

Ajo ka publikuar disa foto me Bleron, duke i përshkuar se ai po i mungon shumë. /ORAinfo/

Komento: