Afrona po bëhet nënë? Shikoni ҫfarë bën për ta fshehur barkun e fryrë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Afrona po bëhet nënë? Shikoni ҫfarë bën për ta fshehur barkun e fryrë

22:05 | 13 Janar 2020

Afrona Dika është një emër tani shumë i njohur për publikun.

Ajo është bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur, Bleros, shkruan ORAinfo.

Çifti u martuan para pak muajve dhe dasma e tyre madhështore bëri bujë në publik.

Së fundmi Afrona po publikon disa foto në të cilat po e fshehë barkun.

A thua Afrona e Blero po bëhen prindër!?/ORAinfo/

Komento: