Afrona po kujdeset për ushqimin para martesës, nuk do ta besoni ҫfarë po ha – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Afrona po kujdeset për ushqimin para martesës, nuk do ta besoni ҫfarë po ha

19:48 | 11 Shkurt 2019

Afrona Dika tashmë është mjaftë e njohur për publikun.

Ajo është e dashura e këngëtarit të njohur, Bleros, shkruan ORAinfo.

Afrona është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Duket se para martësës, Afrona po kujdeset mirë për ushqimin e saj.

Përmes një postimi tregoni se ҫfarë po ha./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!