Afrona pubikon pamje nga palestra, shikoni në ҫfarë gjendje ka përfunduar – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Afrona pubikon pamje nga palestra, shikoni në ҫfarë gjendje ka përfunduar

00:01 | 04 Korrik 2020

Afrona Dika po vazhdon të jetë një emër tejet e përfolur në publikun e medieve rozë.

Bashkëshortja e Bleros është shumë e përfolur sidomos për paraqitejt e saj gjithmonë në top-formë dhe plot stil, shkruan ORAinfo.

Afrona posedon shumë ndjekës në rrjete sociale për të cilët nuk heziton të jetë shumë aktive me postime.

Në foton e fundit ajo është shfaqur nga palestra dhe po duket e relaksuar./ORAinfo/

Komento: