Afrona publikon pamjen me Bleron nga pushimet, ky detaj merr vëmendjen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Afrona publikon pamjen me Bleron nga pushimet, ky detaj merr vëmendjen

13:36 | 18 Shtator 2020

Blero dhe Afrona publikojnë momente nga pushimet.

Për shkak të karrierës, Blero dhe Afrona edhe pse të martuar detyrohen të jetojnë larg njëri tjetrit.

Mungesën që kanë, dyshja e shprehin në forma të ndryshme në rrjete sociale, shkruan Kosovarja.

Por, muajt e fundit ishte pandemia ajo që pamundësoi që dyshja të udhëtonin më shpesh .

Permes fotografive të fundit, dyshja kanë bërë të ditur se kanë udhëtuar për pushime dhe duket se edhe këtë herë destinacion është Turqia.“Mas 7 muaj pushim prej fluturimeve.

Po ashtu, edhe Afrona ndau një imazh duke reflektuar tejet pozitivitet pranë Bleros.

Komento: