Afrona shtatzënë? Flet Blero – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Afrona shtatzënë? Flet Blero

20:53 | 12 Shtator 2019

Këngëtari i mirënjohur, Blero dhe e fejuara e tij, Afrona, në shtator do ta bëjnë dasmën.

Ata kanë paralajmëruar një dasmë madhështore e me shumë të ftuar, përcjell ORAinfo.

E këto ditë është diskutuarnjë shtatzëni e mundshme e Afronës.

Mirëpo, këtë gjë e ka mohuar Blero i cili në një intervistë ka thënë se Afrona nuk është shtatzënë, mirëpo, fëmijët janë plan i të ardhmes për çiftin./ORAinfo/

Komento: