Afrona shtatzënë? Fotoja e fundit i tregon të gjitha – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Afrona shtatzënë? Fotoja e fundit i tregon të gjitha

21:19 | 18 Tetor 2020

Afrona Dika është tani një emër tejet i përfolur në publik.

Bashkëshortja e Bleros është shumë e përfolur sidomos për paraqitejt e saj gjithmonë në top-formë dhe plot stil, shkruan ORAinfo.

Afronën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka postuar disa foto ku tregon se është rregulluar për të dalë.

Mirëpo, është barku i saj ai që mori gjithë vëmendjen.

A thua çifti do të bëhen së shpejti prindër?./ORAinfo/

Komento: