Afrona vishet sërish me fustan të bardhë, ky detaj mori gjithë vëmendjen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Afrona vishet sërish me fustan të bardhë, ky detaj mori gjithë vëmendjen

10:31 | 23 Maj 2020

Afrona Dika po vazhdon të jetë një emër tejet e përfolur në publikun e medieve rozë.

Bashkëshortja e Bleros është shumë e përfolur sidomos për paraqitejt e saj gjithmonë në top-formë dhe plot stil, shkruan ORAinfo.

Afrona posedon shumë ndjekës në rrjete sociale për të cilët nuk heziton të jetë shumë aktive me postime.

Se fundmi ajo është shfaqur e veshur me fustan të bardhë e me shumë stil, ndërsa vëmendjen e mori kombinimi i fustanit me sandale.

Kaq provokuese po duket ajo. /ORAinfo/

Komento: