Afrona zbulon më shumë se ç’duhet ë veshjen e fundit, por veprimi i saj ju befason – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Afrona zbulon më shumë se ç’duhet ë veshjen e fundit, por veprimi i saj ju befason

20:00 | 26 Nëntor 2020

Bashkëshortja e Bleros, Afrona Dika po vazhdon të jetë një emër tejet e përfolur në publikun e medieve rozë.

Ajo është shumë e përfolur sidomos për paraqitejt e saj gjithmonë në top-formë dhe plot stil, shkruan ORAinfo.

Afrona posedon shumë ndjekës në rrjete sociale për të cilët nuk heziton të jetë shumë aktive me postime.

Së fundi, ajo ka postuar një foto ku shfaqet e veshur në një këmishë, e për të mos zbuluar më shumë se ç’uhet Afrona ka vendosur një figurë nga Instagrami./ORAinfo/

Komento: