Afronës i ka bërë hajr ndarja nga Blero dhe nga zvicrani, është bërë akoma më zonjë se që ka qenë

14:08 | 20 Nëntor 2023

Afrona Dika është një personazh shumë i njohur për publikun tonë.

Ajo u bë e njohur pas martesës me këngëtarin Blero, e pastaj edhe nga ndarja me të, përcjell ORAinfo.

Afrona është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në fotografinë e fundit ajo shihet e veshur si një zonjë e vërtetë./ORAinfo/

Komento: