Afronës i ka ndodhur diçka shumë e keqe, shfaqet tejet e mërzitur

11:20 | 21 Nëntor 2023

Afrona Dika është një personazh shumë i njohur për publikun tonë.

Ajo u bë e njohur pas martesës me këngëtarin Blero, e pastaj edhe nga ndarja me të, përcjell ORAinfo.

Afrona është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

E në fotografinë e fundit, asaj shihet se i ka dalë një akne në fytyrë dhe duket paksa e palumtur./ORAinfo/

Komento: