Agim Agushi dhe Bujar Ajeti thyejnë rekordin e Guinness për zhonglimin e topit në çift – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Agim Agushi dhe Bujar Ajeti thyejnë rekordin e Guinness për zhonglimin e topit në çift

13:05 | 08 Prill 2021

Zhongluesi i njohur kosovar, Agim Agushi ka thyer një tjetër rekord historik.

Së bashku me Bujar Ajetin, ata thyen rekordin e zhonglimit të topit në çift për 34 minuta dhe 2 sekonda.

Këtë rekord të ri Guinness, Agushi vendosi ta thyejë para zyreve të Federatës së Futbollit të Kosovës.

Komento: