Agnesa publikon momentin më të ‘keq’ të këtij viti, ja mesazhi i saj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Agnesa publikon momentin më të ‘keq’ të këtij viti, ja mesazhi i saj

17:43 | 31 Dhjetor 2018

Agnesa Vuthaj këto ditë feste ka vendosur t’i kalojë në Amerikë, përkatësisht në Nju Jork.

Modelja që u bë e njohur për publikun që nga viti 2004 kur u shpall miss Albania, duket se vitin 2018 e kaloi në shumë udhëtime të ndryshme, përcjell ORAinfo.

E meqë është shumë aktive në rrjete sociale, ajo ka postuar shumë fotografi nga pothuajse secili udhëtim i saj.

sot, ajo ka vendosur që në Instagram ta postojë një moment shumë interesant që i ka ndodhur kur ishte në Spanjë, ku ajo është rrëzuar dhe kësaj
ajo ia ka bashkangjitur edhe një mesazh./Orainfo.

Komento: