Agnesa rregullohet si kurrë më parë, por zbulon më shumë se ç’duhet me këtë fustan – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Agnesa rregullohet si kurrë më parë, por zbulon më shumë se ç’duhet me këtë fustan

18:35 | 26 Dhjetor 2019

Agnesa Vuthaj është emri i modeles shumë të njohur dhe të pëlqyer kosovare

Me bukurinë dhe thjeshtësinë e saj, Agnesa arriti të fitojë zemrat e publikut, përcjell ORAinfo.

Atë jemi mësuar ta shohim shumë aktive edhe në rrjete sociale.

Sot , ajo ka publikuar një video ku shihet se është rregulluar për festë, e me këtë fustan që ka veshur zbulon më shumë se që duhet./ORAinfo/

Komento: