Agnesa shfaqet e ‘zjarrtë’ nga Parisi, merr vëmendjen fustani i saj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Agnesa shfaqet e ‘zjarrtë’ nga Parisi, merr vëmendjen fustani i saj

23:53 | 27 Shkurt 2020

Agnesa Vuthaj e njohur si një modele shumë e njohur për publikun kosovar.

Që nga fillimi ajo u bë më e preferuara e publikut dhe e tillë vazhdon të jetë edhe në ditët e sotme, përcjell ORAinfo.

Agnesa është shumë pranë fansave me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Së fundmi, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka veshur një fustan të kuq, e në të cilin Agnesa po duket tejet tërheqëse./ORAinfo/

Komento: