Agnesa Vuthaj sjell imazhet më të bukura për festat e fundvitit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Agnesa Vuthaj sjell imazhet më të bukura për festat e fundvitit

18:38 | 24 Dhjetor 2019

Agnesa Vuthaj është emir i modeles shumë të njohur dhe të pëlqyer kosovare

Me bukurinë dhe thjeshtësinë e saj, Agnesa arriti të fitojë zemrat e publikut, përcjell ORAinfo.

Atë jemi mësuar ta shohim shumë aktive edhe në rrjete sociale.

Sot , ajo ka publikuar një foto në prag të festive të fundvitit.

Me këtë pamje, Agnesa ka mahnitur fansat./ORAinfo/

Komento: