Agnesa Vuthaj vishet me fustan të gjatë, kaq bukur po i rri – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Agnesa Vuthaj vishet me fustan të gjatë, kaq bukur po i rri

22:17 | 22 Maj 2020

Agnesa Vuthaj është modelja më e njohur kosovare.

Ajo është tash e disa vite një prej më të pëlqyerave nga publiku, shkruan ORAinfo.

Agnesën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Në foton e fundit ajo është shfaqur e veshur me një fustan të gjatë dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Komento: