Ahmeti: As nënën time nuk po e vizitoj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ahmeti: As nënën time nuk po e vizitoj

22:25 | 17 Prill 2020

Shpend Ahmeti ka treguar se ai nuk po e viziton as nënën e tij në këtë situatë.

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti ju ka bërë thirrje qytetarëve që të shmangin kontaktet e afërta me familjarët jashtë shtëpisë, por të shfrytëzojnë platfoma online për komunikim.

Ahmeti ka treguar se as ai vet nuk e takon nën e tij për së afërmi.

‘’As unë s’po e vizitoj nanën time. Kam shumë kontakte me njerëz gjatë ditës, dhe s’kisha dasht që nënë time ta rrezikoj . Po luftoj nga afërsia që të mos ia barti virusin. Mos bëni gjana të tilla. Folni në telefon, Viber, Ëhats up. Pritni edhe pak’’, ka thënë ai.

‘’Jemi me dy raste sot në Prishtinë. I lumtur por edhe më tutje kah kujdesi, jo nga relaksimi’’.

Komento: