Ahmeti e Limaj pranojnë një ftesë të veçantë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ahmeti e Limaj pranojnë një ftesë të veçantë

17:54 | 28 Janar 2019

Drejtuesit e delegacionit të Kosovës për bisedime me Serbinë, Shpend Ahmeti dhe Fatmir Limaj janë ftuar që nesër veçmas të udhëtojnë në Bruksel.

Ftesa ka qenë vetëm për ata të dy, por jo edhe për anëtarët tjerë të ekipit.

Klan Kosova mëson nga burimet e saja se Bashkimi Evropian do të bëjë një tentativë që nesër ata t’i takojë me delegacionin nga Serbia.

Ky për ta do të ishte takimi i parë me palën serbe prej që kanë marrë detyrën.

Komento: