Akident i rëndë trafiku, lëndohen nëntë persona – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Akident i rëndë trafiku, lëndohen nëntë persona

10:55 | 06 Maj 2019

Nëntë persona janë lënduar në një aksident trafiku në Komoran.

Një aksident trafiku ka ndodhur të dielën në Komoran, si pasojë e kësaj nëntë persona kanë pësuar lëndime trupore

Rasti ka ndodhur pasditen e së dielës ku dy vetura janë aksidentuar me njëra-tjetrën. Përveç dëmeve materiale, bëhet e ditur se lëndime trupore kanë pësuar dy ngasësit e automjeteve dhe shtatë pasagjere.

Policia bën të ditur se të lënduarit janë dërguar në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës për tretman mjekësor.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!