Aksident i rëndë, ka edhe të lënduar – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Aksident i rëndë, ka edhe të lënduar

15:40 | 11 Shkurt 2019

Aksidentet në trafik kanë shënuar rritje këtë fillim vit.

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur para pak çastesh në magjistralen Prishtinë-Mitrovicë.

Nga ky aksident dyshohet se ka edhe persona të lënduar.

Lajmi.net mëson së në këtë aksident janë të përfshira tri vetura.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!