Aksident i rëndë, lëndohen dhjetë persona – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Aksident i rëndë, lëndohen dhjetë persona

11:41 | 11 Gusht 2019

Dhjetë person janë lënduar në një aksident trafiku në Suharekë.

Një natë më parë në fshatin Shirokë të Suharekës ka ndodhur një aksident trafiku në mes të tri automjeteve.

Policia bën të ditur se përveç dëmeve materiale si pasojë e aksidentit lëndime trupore kanë pësuar dhjetë persona.

Të gjithë kanë pranuar trajtim mjekësor.

Policia e Kosovës po bën vazhdimsht apel që të ketë kujdes të shtuar në trafik.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!