Aksident i rëndë mes dy kamionëve në Mitrovicë, ka edhe të lënduar – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Aksident i rëndë mes dy kamionëve në Mitrovicë, ka edhe të lënduar

12:45 | 18 Dhjetor 2019

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Mitrovicë mes dy kamionëve.

Aksidenti ka ndodhur rreth orës 11:20 tek vendi i njohur si Ura e Gjakut në Mitrovicë.

Ende nuk nuk dihen rrethanat e aksidentit.

Sipas dëshmitarëve ka të lënduar ndërsa në vendin e ngjarjes kanë dalur edhe Policia e Kosovës.

Ndryshe, në aksident janë përfshirë dy kamionë, , njëri i Kompanisë Uniteti dhe njëri kamion me tabela të Novi Pazarit. /ORAinfo/

Komento: