Aksident i rëndë në autostradë, ka edhe të lënduar – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Aksident i rëndë në autostradë, ka edhe të lënduar

19:22 | 03 Shkurt 2019

Një grua është lënduar nga një aksident në Tiranë

Një aksident i rëndë ka ndodhur në autostradën Tiranë-Durrës, ku në të janë përfshirë dhe përplasur gjashtë makina.

Nga aksidenti është lënduar një grua e moshuar, ndërkohë që mjetet kanë pësuar dëme të mëdha.
Policia ndodhet në vendngjarje.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!