Aksident i rëndë në autostradën “Ibrahim Rugova” – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Aksident i rëndë në autostradën “Ibrahim Rugova”

21:31 | 17 Janar 2022

Aksident zingjiror në autostradën “Ibrahim Rugova”.

Gjatë mbrëmjes së sotme ka ndodhur një aksident trafiku mes disa veturave në autostradën “Ibrahim Rugova”.

Përveç dëmeve materiale ende nuk dihet për të lënduar.

Policia e Kosovës ka dalë në vendin e ngjarjes dhe është duke u marrë me rastin.

Komento: