Aksident i rëndë në autostradën Tiranë-Durrës, ka edhe të lënduar – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Aksident i rëndë në autostradën Tiranë-Durrës, ka edhe të lënduar

22:04 | 26 Tetor 2019

Aksident në autostradën Tiranë-Durrës.

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në autostradën Tiranë-Durrës.

Sipas informacioneve paraprake, janë përplasur dy automjete, drejtuesit e të cilëve kanë mbetur të lënduar.

Bëhet fjalë për shtetasit me iniciale J. B dhe D. Hm, që janë dërguar në Spital për të marrë ndihmën e nevojshme mjekësore.

Ndërkohë, Policia rrugore ndodhet në vendngjarje për sqarimin e rrethanave dhe shkaqeve të aksidentit./lapsi.al

Komento: