Aksident i rëndë në Dobërqan të Gjilanit, shoferi dërgohet në QKUK – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Aksident i rëndë në Dobërqan të Gjilanit, shoferi dërgohet në QKUK

17:37 | 18 Tetor 2021

Aksident më të lënduar Dobërqan të Gjilanit.

Si pasojë e këtij aksidenti, lëndime të rënda trupore ka marrë shoferi i veturës dhe i njëjti është dërguar për trajtim mjekësor në QKUK në Prishtinë.

Lëndime tupore ka pësuar edhe një pasagjere, e cila është duke u trajtuar në Spitalin Rajonal të Gjilanit.

“Policia e Kosovës njësitet e trafikut janë duke hetuar rrethanat e këtij aksidenti të rëndë”, ka konfirmuar policia.

Shkaqet e aksidentit mbeten akoma të panjohura.

Komento: