Aksident i rëndë në Istog, ka të lënduar – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Aksident i rëndë në Istog, ka të lënduar

16:24 | 24 Korrik 2021

Aksident trafiku në Istog, katër të lënduar.

Një aksident trafiku ka ndodhur mesditën e sotme në Bellopojë të komunës së Istogut.

Këtë e konfirmoi për lajmi.net zëdhënësi i Policisë së Kosovës për Rajonin e Pejës, Driton Rugova.

“Sot rreth orës 12:30 policia është informu për një aksident i cili ka ndodhur në fshatin Bellopojë në Istog”, tha ai.

Rugova njoftoi se në aksident ishin të përfshira dy vetura dhe u lënduan katër persona.

Në këtë aksident kanë qenë të involvuara dy vetura dhe si pasojë e aksidentit katër persona kanë pësuar lëndime trupore”, përfundoi Rugova.

Komento: