Aksident i rëndë në Kalimash, dalin pamje nga vendi i ngjarjes – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Aksident i rëndë në Kalimash, dalin pamje nga vendi i ngjarjes

10:40 | 07 Prill 2019

Aksidentet e trafikut kanë filluar të bëhen shumë të shpeshta.

Një aksident i rëndë ka ndodhur ndërmjet dy-tri veturave në tunelin e Kalimashit.

Sipas fotografive shihet se veturat janë dëmtuar në masë të madhe- ndërkohë nuk dihet se a kanë shpëtuar njerëzit.

Policia dhe ekipet tjera të nevojshme kanë dalë në vendin e ngjarjes.

Ndryshe, në këtë tunel edhe në të kaluarën kanë ndodhur aksidente të rënda.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!