Aksident i rëndë në Kamenicë, ka edhe të lënduar – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Aksident i rëndë në Kamenicë, ka edhe të lënduar

11:44 | 17 Dhjetor 2021

Aksident në fshatin Miresh të Kamenicës.

Tre persona kanë mbetur të lënduar sipasojë e një aksidenti në fshatin Miresh të Kamenicës.

Rastin për Klankosova.tv e ka konfirmuar Zëdhënësi i Policisë për Rajonin e Gjilanit, Ismet Hashani.

“Në orët e hershme të mëngjesit ka ndodhur një aksident në fshatin Miresh të Kamenicës, ndërmjet dy automjeteve. Sipasojë e aksidentit kanë mbetur tre persona të lënduar lehtë dhe pas trajtimit në spital, të njëjtit janë liruar për në shtëpi.” u shpreh Hashani.

Tutje bëri të ditur se njësitë e policisë janë duke i hetuar shkaqet.

Komento: