Aksident i rëndë në Pejë, ka të lënduar – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Aksident i rëndë në Pejë, ka të lënduar

17:52 | 03 Janar 2019

Numri i aksidentve është rritur shumë kohëve të fundit.

Para pak minutash ka ndodhur një aksident i rëndë trafiku në fshatin Zllapek të Pejës

Mësohet se nga ky aksident dy persona kanë marrë lëndime të rënda trupore dhe të njëjtit janë dërguar për tretman mjekësor.

Të përfshira janë dy vetura, njëra e tipit “Mercedes”, kurse tjetra e tipit “Golf”.

Fotografi nga vendi i ngjarjes:

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!