Aksident i rëndë në Prishtinë, dalin pamjet nga vendi i ngjarjes – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Aksident i rëndë në Prishtinë, dalin pamjet nga vendi i ngjarjes

12:32 | 05 Maj 2019

Aksidentet kanë filluar të bëhen shumë të shpështa në vendin tonë.

Një aksident trafiku ka ndodhuri minuta më parë në lagjen Ulpiana në Prishtinë.

Nuk raportohet për të lënduar.

Nga pamjet që lexuesit kanë dërguar shihet së një veturë ka pësuar dëme të mëdha materiale.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!