Aksident i rëndë në Prishtinë, ka edhe të lënduar – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Aksident i rëndë në Prishtinë, ka edhe të lënduar

10:58 | 12 Shtator 2020

Aksident në afërsi të konvikteve, ka të lënduar.

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në afërsi të konvikteve.

Një dëshmitar i rastit ka dërguar fotografitë për lajmi net dhe ka sqaruar se çfarë ka ndodhur në vendin e ngjarjes.

Sipas tij, vetura e tipit “Audi” e cila shihet në fotografi ka goditur veturën e tipit “pickup” duke ia devijuar drejtimin me ç’rast vetura ka goditur edhe një shtyllë të semaforëve.

Komento: