Aksident i rëndë në Shkup, ka edhe të lënduar – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Aksident i rëndë në Shkup, ka edhe të lënduar

20:08 | 22 Dhjetor 2019

Ka të lënduar në aksidentin në Shkup.

Një aksident i rëndë mes dy veturave ka ndodhur në Shkup.

Një aksident trafiku ka ndodhur sonte në orët e mbrëmjes në Fushë Topanë ku dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën.

Në këtë aksident njëri nga pjesëmarrësit ka mbetur i lënduar dhe menjëherë i është dhënë ndihma e parë, thanë dëshmitarët për Tv shenja.

Komento: