Aksident i rëndë në Shtime, vdes 21-vjeçarja – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Aksident i rëndë në Shtime, vdes 21-vjeçarja

20:26 | 09 Nëntor 2019

Aksident i rëndë në Shtime.

Po ktheheshin nga një festë me makinë. Por për njërën nga pasagjeret që gjendej në të, ishte nata e fundit e jetës.

Si pasojë e daljes nga rruga të veturës, 21 vjeçarja nga Davidovci i Shtimes nuk i përballoi lëndimet dhe vdiq. Klan Kosova ishte tek vendi i aksidentit, derisa ka siguruar edhe pamjet e një kamere të sigurisë, e të cilat janë të rënda dhe nuk preferohen për persona të ndjeshëm.

Komento: