Aksident i rëndë në Vushtrri, lëndohen disa persona – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Aksident i rëndë në Vushtrri, lëndohen disa persona

15:46 | 15 Prill 2019

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në komunën e Vushtrrisë.

Pesë persona janë lënduar pas një aksidenti që ka ndodhur të dielën në mes dy veturave në fshatin Bequk të Vushtrrisë.

Policia bën të ditur se aksidenti ka ndodhur në mes të dy veturave, ndërkaq të lënduarit ishin pasagjerë.

“Raportohet se ka ndodhur aksident trafiku në mes të dy veturave civile me ngasës meshkuj K-Shqiptarë. Si pasojë e aksidentit dy ngasësit dhe tre pasagjerë kanë pësuar lëndime trupore dhe të njëjtit janë dërguar për tretman mjekësor në spitalin e Mitrovicës”, thuhet më tej në raportin e policisë së Kosovës.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!