Aksident i rëndë në Vushtrri, shtatë të lënduar – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Aksident i rëndë në Vushtrri, shtatë të lënduar

12:50 | 02 Janar 2019

Ky fillim vit nuk ka qenë shumë i qetë në trafik, pasi që ka pasur shumë aksidente.

Në Vushtrri nga Policia e Kosovës raportohet se ka ndodhur aksident trafiku në mes të tre veturave civile.

“Si pasoj e aksidentit lëndime trupore kanë pësuar shtatë persona dhe të njëjtit janë dërguar për tretman mjekësor në QKUK-Prishtinë’, thuhet në raportin 24 orësh të Policisë.

Ndrzshe, si shkaktarët kryesor të aksidenteve në vend po konsiderohet të jetë tejkalimi i shpejtësisë, anashkalimi dhe përdorimi i telefonit.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!