Aksident i rëndë trafiku, dalin pamjet

10:32 | 10 Dhjetor 2018

Dy vetura janë përfshirë në një aksident të rëndë trafiku në magjistralen Prishtinë-Fushë Kosovë.

Në aksident janë të përfshira dy vetura, një e tipit Pasat dhe një Golf 5, ndërkaq sipas fotografive të dërguara nga lexuesit e Gazetës Express shihet se dy vetura janë aksidentuar ndërsa dëmet materiale janë të mëdha.

Policia ka dalë në vendin e ngjarjes, ndërsa nuk dihet ende për persona të lënduar.

Komento: