Aksident i rëndë trafiku, humb jetën 22 vjeçari – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Aksident i rëndë trafiku, humb jetën 22 vjeçari

10:16 | 22 Janar 2020

Aksidentet me fatalitet nuk kanë të ndalur në Shipëri.

Një aksident i rëndë është shënuar në Kavajë rreth orës 17:05 të ditës së martë, ku si pasojë ka ndërruar jetë një 22-vjeçar.

Shkak i aksidentit dyshohet të jetë bërë një parakalim i gabuar.

Kavajë/Informacion Paraprak.

Rreth orës 17:05 në aksin rrugor Rrogozhinë- Kavajë automjeti me drejtues shtetasin O. L.,22 vjeç, si shkak i një parakalimi të gabuar ka devijuar nga aksi rrugor duke u përplasur me trafikndarësen.

Si pasojë e daljes nga rruga, ka ndërruar jetë drejtuesi i automjetit shtetasi O. L.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje, ku vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe shkakut të aksidentit.

Komento: