Aksident i rëndë trafiku, humb jetën një person – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Aksident i rëndë trafiku, humb jetën një person

09:42 | 27 Dhjetor 2019

Një person ka humbur jetën në një aksident të rëndë trafiku në Gjilan.

Një tjetër aksident trafiku me fatalitet ka ndodhur mbrëmë në Gjilan.

Aksidenti ka ndodhur në fshatin Kmetoc të Gjilanit, mes një veture, kombi dhe një kamioni.

Si pasojë e aksidentit, lëndime vdekje prurës ka marrë vozitësi i veturës viktima mashkull i komunitetit serb.

Me vendim të prokurorit, turpi i pa jetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion. Rasti është duke u hetuar.

Komento: