Aksident i rëndë trafiku, ka të lënduar – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Aksident i rëndë trafiku, ka të lënduar

09:06 | 18 Gusht 2019

Aksidentet janë bërë shumë të shpeshta në vendin tonë.

Një aksident trafiku mes dy veturave ka ndodhur pas mesnate në rrugën Xërxë-Rahovec.

Nga ky aksident besohet se ka persona të lënduar.

Policia dhe emergjenca janë paraqitur në vendin e ngjarjes.

Indeksonline do ju mbajë të informuar me rastin.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!