Aksident i rëndë trafiku, ka të lënduar – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Aksident i rëndë trafiku, ka të lënduar

13:37 | 11 Korrik 2019

Aksidentet e trafikut janë bërë shumë të shpeshta.

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Shkup. Sipas informacioneve të para janë lënduar disa persona.

Sipas dëshmitarëve okularë, në këtë aksident janë përfshirë një furgon dhe një veturë ku kanë mbetur të lënduar disa persona të cilet me automjetin e ndihmës së shpejtë janë dërguar në spital.

Aksidenti ka ndodhur në udhëkryqin mes bulevardit “Sërbia” dhe “Brigata e tretë maqedonase”.

Gjatë ditës priten informacione shtesë.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!