Aksident i rëndë trafiku mes një veture dhe një autobusi, dalin pamjet

17:49 | 08 Dhjetor 2018

Një aksident trafiku ka ndodhur në Ferizaj.

Siç shihet në këto pamje, aksidenti ka ndodhur mes një veture dhe autobusi.

Pos dëmeve materiale, nuk raportohet për të lënduar.

Shihni pamjet direkt nga vendi i aksidentit.

Komento: