Aksident i rëndë trafiku mes të një veture dhe një motoçiklete në Prishtinë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Aksident i rëndë trafiku mes të një veture dhe një motoçiklete në Prishtinë

22:12 | 17 Korrik 2020

Edhe një tjetër aksident ka ndodhur sot në vendin tonë.

Një aksident ka ndodhur në Prishtinë në mes të një veture dhe një motoçiklete.

Lajmin e ka konfirmuar Bajram Krasniqi nga Policia e Kosovës.

Krasniqi thotë se fatmirësisht nuk ka të lënduar nga aksidenti, ndërkohë që policia ka dalë në vendin e ngjarjes.

“Ka ndodhur një aksident ku është e përfshirë edhe një motoçikletë, fatmirësisht nuk ka të lënduar, ndërkohë që policia ka dalë në vendin e ngjarjes”, ka konfirmuar Krasniqi.

Komento: