Aksident i rëndë trafiku në autostradën “Ibrahim Rugova” – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Aksident i rëndë trafiku në autostradën “Ibrahim Rugova”

20:47 | 16 Korrik 2021

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur sonte në autostradën “Ibrahim Rugova”, në afërsi të Kroni i Mbretit.

Përveç dëmeve materialeve ende nuk dihet për numrin e personave të lënduar.

Telegrafi ka kontaktuar me Policinë e Kosovës dhe do të ju mbajë të informuar lidhur me rastin.

Komento: