Aksident i rëndë trafiku në Klinë, vetura del nga rruga

13:08 | 10 Dhjetor 2018

Aksididentet e trafikut nuk kanë të ndalur.

Një tjetër ka ndodhur në fshatin Gllarevë të Komunës së Klinës ku një veturë ka dalur nga rruga dhe është përplasur disa metra larg.

Në vend të ngjarjes janë duke qëndruar policia, e në rrugën ku ka ndodhur aksidenti tashmë ka kolonë të gjatë.

Komento: