Aksident i rëndë trafiku në Lipjan, humb jetën një person – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Aksident i rëndë trafiku në Lipjan, humb jetën një person

20:53 | 06 Shtator 2019

Aksidentet e trafikut janë bërë shumë të shpeshta në vendin tonë.

Një aksident i rëndë ka ndodhur në fshatin Hallaq i Vogël të Lipjanit, ku ka mbetur i vdekur një person.

Mësohet se inicialet e të ndjerit janë I.K.

Përveç viktimës, nuk ka qenë askush në veturë.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!