Aksident i rëndë trafiku në Prishtinë, dalin pamje nga atje – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Aksident i rëndë trafiku në Prishtinë, dalin pamje nga atje

10:19 | 07 Janar 2019

Rastet e aksidenteve të trafikut janë shumë të shpeshta kohëve të fundit në vendin tonë.

Njëi tillë mes dy veturash ka ndodhur para pak minutash në Prishtinë.

Në bazë të fotografive, shihet se dy veturat janë përplasur.

Ndërkohë që ende nuk dihet nëse ka të lënduar.

Policia ende nuk e ka konfirmuar rastin.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!