Aksident i rëndë trafiku në Prishtinë, ka të lënduar – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Aksident i rëndë trafiku në Prishtinë, ka të lënduar

23:14 | 05 Gusht 2019

Aksidentet e trafikut janë bërë mjaftë të shpeshta në vendin tonë.

Një aksident trafiku ka ndodhur mes një veture dhe një motoçiklete në lagjen “Bregi i Diellit” në Prishtinë.

Nga kjo ndeshje ka mbetur i lënduar drejtuesi i motoçikletës konfirmon zëdhënësja e policisë për rajonin e Prishtinës,

“Rreth orës 21:00 ka ndodhur një aksident në mes të një motoçiklete dhe një automjeti. Lëndime trupore ka pësuar motoçiklisti”, ka thënë Flora Ahmeti.

Me këtë rast po merret njësiti i komunikacionit rrugor.

Komento: